Lodówka Sam Cook PSC-WG-1020AA/B czarny
Sam Cook PSC-WG-1020AA/B czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sam Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sam Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sam Cook PSC-WG-1020AA/B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SAM COOK PSC-WG-1020AA/B No frost 186cm Czarna | 3 099 zł |
Lodówka SAM COOK PSC-WG-1020AA/B No frost 186cm Czarna PSC-WG-1020AA B | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Sam Cook French Door 351 l (czarna) PSC-WG-1020AA/B | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →