Czajnik elektryczny Russell Hobbs Geo Steel 25240-70 2400 W 1.7 l grafit
Zdjęcia 12 |
Russell Hobbs Geo Steel 25240-70 2020 rokpodświetlenie |
|
Wewnątrz czajnika znajdują się markery do szybkiego zagotowania 1, 2 lub 3 szklanek wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Geo Steel 25240-70 2400 W 1.7 l grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs czajnik elektryczny Design Premium Geo Steel 17 l 2400 W szy | 300 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 25240-70 Geo Steel | 300 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 25240-70 Geo Steel | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →