Ryżowar Russell Hobbs Cook and Home 19750-56
Russell Hobbs Cook and Home 19750-56 |
|
Specjalistyczny garnek do ryżu z misą roboczą 1,8 litra, który wystarczy do ugotowania ryżu lub pilawu nawet dla dużej rodziny. Pojemnik do gotowania ma nieprzywierającą powłokę teflonową, która zapobiega przypalaniu się potraw i ogólnie jest znacznie łatwiejsza do czyszczenia po użyciu. Model wyposażony jest w kosz przeznaczony do używania urządzenia jako parowaru - żywność gotowana na parze zachowuje maksymalną ilość składników odżywczych, dlatego jest uważana za zdrowszą i zdrowszą.
Ten sam garnek do ryżu Russell Hobbs Cook and Home 19750-56 ma klasyczny panel sterowania z przyciskami, za pomocą którego można wybrać jeden z dwóch trybów gotowania. Po zakończeniu cyklu urządzenie samo się wyłącza, więc nie ma potrzeby kontrolowania procesu, a dzięki funkcji utrzymywania ciepła potrawa może pozostać ciepła jeszcze przez kilka godzin po zakończeniu gotowania. Ryżowar jest wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone w szklaną pokrywę, którą można zdjąć i łatwo umyć z tłuszczu i resztek jedzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Kup Russell Hobbs Cook and Home 19750-56
Wszystkie ceny 8 →Russell Hobbs ryżowar pojemność 18l funkcja utrzymania ciepła do ryb warzy | 156 zł |
RUSSEL HOBBS Ryżowar RUSSELL HOBBS 19750-56 Srebrno-czarny | 180 zł |
Russell Hobbs Cook@Home 19750-56 | 184 zł |
Russell Hobbs Cook@Home 19750-56 | 156 zł |
Garnek elektryczny do ryżu RUSSELL HOBBS 19750-56 | 76 zł |
- Kosz parowy
- Miarka kuchenna
- Łopatka