Рисоварка Russell Hobbs Cook and Home 19750-56
Russell Hobbs Cook and Home 19750-56 |
|
Спеціалізована рисоварка з робочою чашею об'ємом 1,8 літра, якого цілком достатньо, щоб приготувати рис або плов навіть для великої родини. Ємність для готування має антипригарне покриття з тефлону, яке дозволяє запобігти пригорання страви і загалом набагато простіше відмивається після використання. У комплектації моделі передбачена кошик, призначений для використання пристрою в якості пароварки — приготована на пару їжа зберігає максимальну кількість поживних речовин, тому вважається більш здоровою і корисною.
Сама ж рисоварка Russell Hobbs Cook and Home 19750-56 має класичну кнопкову панель керування, за допомогою якого можна вибрати один з двох режимів готування. По завершенні циклу прилад самостійно відключається, так що контролювати процес не обов'язково, а завдяки функції підтримки температури страву ще може залишатися теплим протягом декількох годин після закінчення готування. Рисоварка виконана з нержавіючої сталі і комплектується скляною кришкою, яка знімається і легко відмивається від жиру і залишків їжі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Cook and Home 19750-56
Усі ціни 8 →Russell Hobbs ryżowar pojemność 18l funkcja utrzymania ciepła do ryb warzy | 156 zł |
RUSSEL HOBBS Ryżowar RUSSELL HOBBS 19750-56 Srebrno-czarny | 180 zł |
Russell Hobbs Cook@Home 19750-56 | 184 zł |
Ryżowar RUSSELL HOBBS Cook@Home 19750-56 | 165 zł |
Garnek elektryczny do ryżu RUSSELL HOBBS 19750-56 | 76 zł |
- Паровий кошик
- Мірний стакан
- Лопатка