Ryżowar Sencor SRM 1800SS
Sencor SRM 1800SS |
|
Urządzenie do gotowania ryżu to dość kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże szybko i bezproblemowo ugotować ryż dowolnej odmiany, a także inne zboża. Model ma w pełni zautomatyzowaną pracę i wykorzystuje zasadę gotowania na parze. W rezultacie ryż nie pali się, okazuje się smaczny i kruchy. Urządzenie nie posiada żadnych dodatkowych trybów i ustawień, ale jest funkcja utrzymywania ciepła, która włącza się automatycznie po zakończeniu gotowania: dzięki niej ryż utrzymuje ciepło przez 6 godzin i jest gotowy do spożycia w każdej chwili.
Sencor SRM 1800SS wyposażony jest w korpus ze stali nierdzewnej z uchwytami, zdejmowaną szklaną pokrywę z otworem do odprowadzania nadmiaru pary, kontrolki sygnalizujące etapy procesu gotowania, antypoślizgowe nóżki oraz nieprzywierającą miskę. Jego objętość wynosi 1,8 litra, co odpowiada 1,5 kg ryżu. W ten sposób urządzenie do gotowania ryżu jest w stanie nakarmić całą rodzinę na raz. Producent zadbał również o bezpieczeństwo dodając potrójny system ochrony. Obejmuje ochronę przed przegrzaniem, ochronę przed gotowaniem wody oraz automatyczne wyłączenie po zakończeniu gotowania. Opakowanie zawiera łopatkę do ryżu oraz miarkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SRM 1800SS
Wszystkie ceny 9 →SENCOR SRM 1800SS garnek do gotowania ryżu stal nierdzewna srebrny | 212 zł |
Ryżowar SENCOR SRM 1800SS | 160 zł |
Sencor SRM 1800SS 700W 1,8l | 160 zł |
Ryżowar SENCOR SRM 1800SS | 160 zł |