Multicooker Russell Hobbs Cook and Home 21850-56
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Russell Hobbs Cook and Home 21850-56 |
|
Multicooker ze średniej półki cenowej, wyposażony w zestaw 11 automatycznych programów, za pomocą których użytkownik przy minimalnym wysiłku z jego strony może ugotować dziesiątki różnych potraw. Aby to zrobić, wystarczy przygotować składniki w odpowiedniej proporcji, włożyć je do miski i uruchomić żądany tryb pracy. Multicooker Russell Hobbs Cook and Home 21850-5 jest wyposażony w funkcję utrzymywania temperatury i timer opóźnionego startu.
Określ czas, w którym konieczne jest rozpoczęcie procesu - „inteligentne” urządzenie automatycznie włączy się i przygotuje śniadanie, lunch lub kolację, po czym automatycznie utrzyma danie w cieple. Pojemnik do gotowania ma pojemność 5 litrów, co pozwala za jednym razem ugotować obiad dla 3-4 osobowej rodziny. Aby zabezpieczyć go przed przywieraniem, miskę pokryto warstwą teflonu, którą można łatwo wyczyścić z tłuszczu. Multicooker posiada przełączniki przyciskowe, które natychmiast reagują na naciśnięcie, oraz cyfrowy wyświetlacz, na którym wyświetlane są parametry aktualnego trybu. Samo urządzenie wykonane jest w efektownym połączeniu stali nierdzewnej i czarnego plastiku, dzięki czemu organicznie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze, czy to nowoczesne, hi-tech czy loftowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Kup Russell Hobbs Cook and Home 21850-56
Wszystkie ceny 7 →Russell Hobbs Cook@Home 21850-56 | 407 zł |
Multicooker RUSSELL HOBBS 21850-56 | 560 zł |
Multicooker Russell Hobbs 21850-56 | 443 zł |
Multicooker RUSSELL HOBBS 21850-56 | 560 zł |
Multicooker RUSSELL HOBBS Cook@Home 21850-56 | 481 zł |
Wielofunkcyjny garnek RUSSELL HOBBS 21850-56 Cook@Home Multi Cooker | 411 zł |