Multicooker Maestro MR-792
Maestro MR-792 |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-792
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-792 AGDM-MUL-MSTR-002 | 159 zł |
Multicooker Maestro MR-792 | 184 zł |
Maestro Multicooker MAESTRO MR-792 17 programów | 153 zł |
Multicooker MAESTRO MR-792 17 programów | 178 zł |
Multicooker 17 programów Maestro MR792 | 157 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości multicookera Maestro MR-792:
- Miarka kuchenna
PolecamyPorównaj w tabeli →