Zestaw naczyń Rosle Basic R13750
Zdjęcia 3 |
Rosle Basic R13750 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rosle Basic R13750
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw naczyń 4cz. Basic Line - Roesle | 791 zł |
Roesle ROESLE - Zestaw garnków 4cz. Basic Line | 872 zł |
Rösle zestaw naczyń 4cz. Basic Line | 879 zł |
Roesle ROESLE - Zestaw garnków 4cz. Basic Line | 839 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →