Miska i kompakt WC Roca The Gap A34647L000
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Roca The Gap A34647L000 |
|
Technologia bezkołnierzowa - brak obrzeża po wewnętrznej stronie miski
Dodatkowo toaletę można wyposażyć w deskę sedesową z pokrowcem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca The Gap A34647L000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34647L000 firmy PERFECTO A34647L000 | 899 zł |
Roca Miska WC wisząca Roca Gap Rimless Supraglaze bez deski A34647LS00 | 1 099 zł |
Miska Wc Podwieszana Gap Rimless | 881 zł |
Roca Gap Rimless miska WC wisząca Supraglaze biała A34647LS00 | Darmowa do | 1 130 zł |
Roca GAP Clean Rim 540 mm A34647L000 | 855 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →