Wanna Roca Linea Slim 160x70 cm
Roca Linea Slim Rim 160x70 A248541000 |
|
Wanna o cienkim boku o wysokości 20 mm.
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Linea Slim 160x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Linea 160x70 cm prostokątna biały A248541000 | 1 329 zł |
Wanna prostokątna Roca Linea 160x70 A248541000 | 999 zł |
ROCA A248541000 Linea Slim Prostokątna wanna akrylowa SLIM RIM | 1 247 zł |
Wanna prostokątna Roca Linea 160x70 A248541000 | 999 zł |
Roca Linea Slim Wanna prostokątna 160x70 cm biała A248541000 - odbiór osob | 1 249 zł |
Modyfikacje Roca Linea Slim
Ceny na Roca Linea Slim |
---|---|---|---|---|
Roca Linea Slim 140x70 cm | od 959 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea Slim 150x70 cm | od 979 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 160x70 cm | od 999 zł | 5 oferty | ||
Roca Linea Slim 160x75 cm | od 1 589 zł | 5 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x70 cm | od 1 029 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x75 cm | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x75 cm głęboka | od 1 099 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 180x80 cm | od 1 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →