Zlewozmywak kuchenny Reginox Amsterdam 25 860x500
Zdjęcia 6 |
Reginox Amsterdam 25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Amsterdam 25 860x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reginox Amsterdam 25 Pure White Granit zlewozmywak biay R31070 | 1 874 zł |
Reginox Amsterdam 25 Grey Silvery Granit zlewozmywak szary R31094 | 1 874 zł |
Reginox Amsterdam 25 Caffe Silvery granit zlewozmywak kremowy R31100 | 1 874 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →