Wózek Quinny Zapp Flex
Zdjęcia 6 |
Quinny Zapp Flex
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pasy
Szerokość podwozia:58 cm
Waga po złożeniu:8.8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Quinny Zapp Flex
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Quinny 1399991000 Zapp Flex wózek dziecięcy stylowy komfort Buggy z 3 kółk | 1 052 zł |
Quinny, Zapp Flex, Wózek spacerowy, Graphite on Grey | 1 146 zł |
Quinny Zapp Flex wózek dziecięcy stylowy komfortowy wózek Buggy z 3 kółkam | 1 064 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →