Suszarka ProfiCare PC-HTD 3082
Zdjęcia 6 |
ProfiCare PC-HTD 3082 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-HTD 3082
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCare PC-HT 3082 suszarka do włosów 3 poziomy temperatury i mocy dysza | 60 zł |
Suszarka PROFICARE PC-HT 3082 | 60 zł |
Suszarka ProfiCare PC-HT 3082 | 90 zł |
ProfiCare HT 3082 suszarka do włosów 1 szt. | 106 zł |
Suszarka do włosów PROFICARE PC-HT 3082 | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →