Suszarka ProfiCare PC-HTD 3073 (330730)
Zdjęcia 5 |
ProfiCare PC-HTD 3073 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Kup ProfiCare PC-HTD 3073
Wszystkie ceny 17 →ProfiCare Suszarka do włosów kompaktowa suszarka do włosów z obudową Soft- | 70 zł |
Suszarka PROFICARE PC-HT 3073 Różowy | 75 zł |
Suszarka ProfiCare PC-HT 3073 RÓŻOWA | 94 zł |
PROFICARE Suszarka ProfiCare PC-HT 3073 RÓŻOWA | 72 zł |
Ustawianie trybów
Suszarka do włosów ProfiCare PC-HTD 3073 daje użytkownikowi możliwość personalizacji dzięki trzem ustawieniom temperatury. Dzięki mocy 1600 W gwarantuje skuteczne suszenie, łącząc szybkość i delikatność, co jest szczególnie ważne w zapobieganiu uszkodzeniom delikatnych i łamliwych włosów. Funkcja Cool Shot wykorzystywana jest w końcowym etapie stylizacji, zachowując naturalne nawilżenie włosów. Dzięki wbudowanemu jonizatorowi eliminowana jest elektryczność statyczna, dzięki czemu włosy stają się gładsze i łatwiejsze w układaniu, co ułatwia stylizację.
Dodatkowe korzyści
Pomimo przystępnej ceny, ProfiCare PC-HTD 3073 oferuje kilka znaczących zalet. Kabel można obracać o 360° w miejscu połączenia z korpusem urządzenia, co zapewnia swobodę ruchu i zapobiega zerwaniu kabla. Koncentrująca dysza sprzyja szybkiemu suszeniu i precyzyjnej stylizacji włosów. Suszarka ma niewielkie rozmiary i składany uchwyt, co sprawia, że jest wygodna zarówno w użytku domowym, jak i w podróży, ze względu na jej zaawansowaną funkcjonalność.