Suszarka ProfiCare PC-HTD 3113
Zdjęcia 6 |
ProfiCare PC-HTD 3113 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-HTD 3113
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCare Suszarka do włosów z funkcją jonizacji 2200 W bardzo lekka susza | 107 zł |
Suszarka PROFICARE PC-HTD 3113 Brązowy | 100 zł |
Suszarka PROFICARE PC-HTD 3113 Brązowy 331131 | 100 zł |
Suszarka do włosów z jonizacją ProfiCare PC-HTD 3113 (brązowa) | 88 zł |
Suszarka do włosów z jonizacją ProfiCare PC-HTD 3113 (brązowa) | 79 zł |
Suszarka do włosów z jonizacją ProfiCare PC-HTD 3113 (czarna) | 81 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →