Karm dla psów Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey 7 kg (12399414)
Zdjęcia 4 |
Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey 7 kg 2.5 kg7 kg |
|
Wspomaga wzrost bifidobakterii w celu poprawy równowagi mikroflory jelitowej dzięki zawartości prebiotyków. Zawiera specjalne składniki wspierające zdrowie jelit i jakość stolca.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey 7 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Purina ProPlan Grain Free Adult Small Mini Sensitive Digestion 7kg 1238472 | 168 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Small&Mini Indyk 7 kg | 165 zł |
Duże opakowanie Purina Pro Plan + przysmak do gryzienia Purina Dentalife g | 177 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Small&Mini Indyk 7 kg | 160 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey
Ceny na Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey 2.5 kg | od 76 zł | 5 oferty | ||
Pro Plan Small and Mini Adult Sensitive Digestion Turkey 7 kg | od 155 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →