Karm dla psów Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic Canned 400 g 1 szt.
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic Canned 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic Canned 400 g 1 szt.
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURINA NESTLE PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS HA Hypoallergenic - mokra kBEZ CUKRU: NieBez konserwantów: Brak danychBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 18 zł |
PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA HypoAllergenic pies puszka 400g PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA HypoAllergenic pies puszka 400g PURINA PRO PLAN VETERINARY PURINA Pro Plan Veterinary... więcejDiets HA HypoAllergenic pies puszka 400g Karma dietetyczna dla psów przeznaczona do podawania w przebiegu nietolerancji na składniki pokarmowe i dodatki żywieniowe. Zawiera wyselekcjonowan Erli.plZłóż skargę | 14 zł |
Purina HA Hypoallergenic - puszka dla psa 400g PV20Purina HA Hypoallergenic - mokra karma dla psa Purina HA Hypoallergenic to mokra karma dla psa od marki Purina. Producent szc... więcejzyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plZłóż skargę | 15 zł |
Purina PURINA PRO PLAN VET DIETS HA Hypoallergenic 400g | 15 zł |
PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS CANINE HA Hypoallergenic 400gPurina PRO PLAN Veterinary Diet HA Karma psa 400 g Suchy pokarm dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine HA Hypoallerg... więcejenic to hipoalergiczna karma dla... EmpikZłóż skargę | 20 zł |
PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic Karma mokra dla psa mus 400g | 15 zł |
PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS HA Hypoallergenic - mokra karma dla psa - | 18 zł |
Seria Pro Plan Veterinary DietsPorównaj w tabeli →
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 285 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, tłuszcze, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 35 zł
mokra karma, 3 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 156 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 264 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: białko drobiowe, jęczmień, kukurydza, łuski grochu, mąka, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, serce i wątroba ptasia, ryż, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, kukurydza, ryż, indyk, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do utrzymania funkcji mózgu, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, białko z łososia, olej, ryż, tłuszcz, klasa: super premium
od 107 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ziemniaki, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: kurczak, hydrolizowane białko rybne, ziemniaki, wątroba, tłuszcz, ryby, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: wieprzowina, drób, wątróbka wieprzowa, kukurydza, olej rybny, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, kukurydza, ryż, indyk, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na serce, v sostave: wieprzowina i drób, łosoś, ryż, błonnik, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby kacze, ryż, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium