Karm dla psów Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 szt.
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
|
Pokarm poprawia równowagę mikrobiologiczną, stymuluje wzrost pożytecznych bakterii oraz dostarcza komórkom jelitowym krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 szt.
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN GastrointestinalPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN Gastrointestina Electro.plZłóż skargę | 15 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN GastrointestinalPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN Gastrointestina Avans.plZłóż skargę | 15 zł |
Purina EN Gastrointestinal - puszka dla psa 400g 400 g PV12400Purina EN Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 15 zł |
PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro - 400 gKarma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb p... więcejsów borykających się z problemami ze strony układu pokarmowego. Ta wysokiej jakości karma mokra jest przeznaczona zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych psów i może przyczynić się do optymalnego zaopatrzenia Twojego pupila w składniki odżywcze. Prezentowana karma marki PURINA dla psa zawiera wysokostrawne składniki, które nie obciążają bez potrzeby układu pokarmowego zwierzęcia i pomagają usprawnić przyswajanie składników odżywczych. Receptura jest niskotłuszczowa i tym samym może zminimalizować trudności w trawieniu tłuszczów. Karma zawiera kwasy tłuszczowe z oleju kokosowego, które są wyjątkowo lekkostrawne i łatwo przyswajalne. Ponadto w składzie znajduje się błonnik pokarmowy przyczyniający się do polepszenia konsystencji stolca. Karma PURINA Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro cechuje się wyśmienitą smakowitością, dzięki czemu jest bardzo dobrze akceptowana także przez psy, które w wyniku choroby wykazują mniejszy apetyt. PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro w skrócie: Dietetyczna karma mokra klasy premium dla szczeniąt i dorosłych psów Na zaburzenia i choroby układu trawiennego Wysokostrawne składniki: pomagają zoptymalizować zaopatrzenie Twojego psa w składniki odżywcze oraz zmniejszyć obciążenie układu trawiennego Niska zawartość tłuszczu: może zminimalizować problemy z trawienie tłuszczów Średniołańcucho Zooplus.plZłóż skargę | 14 zł |
PURINA NESTLE PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS EN Gastrointestinal - mokraAkces-markt.pl Złóż skargę | 17 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Pro Plan Veterinary DietsPorównaj w tabeli →
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 303 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do utrzymania funkcji mózgu, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, białko z łososia, olej, ryż, tłuszcz, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kukurydza, gluten, mąka sojowa, białko, tłuszcz, klasa: super premium
od 285 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, tłuszcze, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 35 zł
mokra karma, 3 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 156 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 264 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: białko drobiowe, jęczmień, kukurydza, łuski grochu, mąka, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, serce i wątroba ptasia, ryż, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
Modyfikacje Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal
Ceny na Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 szt. | od 13 zł | 12 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 3 szt. | od 35 zł | 2 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 12 szt. | od 156 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: mięso i produkty roślinne, jaja, oleje, zboża, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, kurczak, pszenica, ryby i przetwory rybne, olej, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: wieprzowina, kurczak, pszenica, celuloza, guma, marchew, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, kukurydza, ryż, indyk, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, kurczak, ryż, olej, ryby, otręby, chlorek sodu, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: kurczak, hydrolizowane białko rybne, ziemniaki, wątroba, tłuszcz, ryby, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na serce, v sostave: wieprzowina i drób, łosoś, ryż, błonnik, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.37 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, oleje i tłuszcze, jaja, nasiona, mięso, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, serce i wątroba ptasia, ryż, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (64%), ryż (4%), węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium