Karm dla psów Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1.5 kg
Zamknij
Menu
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Purina DRM Dermatosis - sucha karma dla psa 1,5kg PV41-5Purina DRM Dermatosis - sucha karma dla psa Purina DRM Dermatosis - produkt marki Purina. Producent szczyci się wysoką jakośc... więcejią i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plZłóż skargę | 66 zł |
Purina Ppvd Canine En Gastrointestinal Pies 1.5kg | 70 zł |
PRO PLAN Veterinary Diets EN Gastrointestinal Karma dla psów 1,5kgPRO PLAN Veterinary Diets EN Gastrointestina EmpikZłóż skargę | 69 zł |
PRO PLAN Veterinary Diets EN Gastrointestinal Karma sucha dla psa 1,5 kg | 70 zł |
Purina EN Gastrointestinal - sucha karma dla psa 1,5kg PV61,5Purina EN Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 66 zł |
Seria Pro Plan Veterinary DietsPorównaj w tabeli →
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 254 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kukurydza, gluten, mąka sojowa, białko, tłuszcz, klasa: super premium
od 303 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, tłuszcze, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 35 zł
mokra karma, 3 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 156 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 115 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: białko drobiowe, jęczmień, kukurydza, łuski grochu, mąka, klasa: super premium
od 264 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, serce i wątroba ptasia, ryż, klasa: super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do utrzymania funkcji mózgu, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, białko z łososia, olej, ryż, tłuszcz, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, kukurydza, ryż, indyk, tłuszcz, olej, klasa: super premium
Modyfikacje Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal
Ceny na Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1.5 kg | od 66 zł | 5 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 5 kg | od 147 zł | 11 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 12 kg | od 240 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż piwny 30%, jaja 18%, produkty pochodne, oleje, tłuszcze, mięso, owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium