Karm dla psów Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 5 kg
Zamknij
Menu
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 5 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro Plan veterinary Pro Plan Veterinary Diet CANINE Gastrointestinal 5kg -Pro Plan Veterinary Diet CANINE Gastrointestinal 5kg - specjalistyczna sucha karma dla psów, z problemami uładu trawiennego, 5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 147 zł |
Purina EN Gastrointestinal - sucha karma dla psa 5kg PV65Purina EN Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 177 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets EN Gastrointestinal - 5 kgPURINA PRO PLAN Veterinary Diets EN Gastrointestina Zooplus.plZłóż skargę | 148 zł |
PURINA NESTLE PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS EN Gastrointestinal - suchaAkces-markt.pl Złóż skargę | 183 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine EN Gastrointestinal 5 kgSucha, pełnoporcjowa karma dla psów i szczeniąt z problemami trawiennymi.
Ka Fera.plZłóż skargę | 147 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Pro Plan Veterinary DietsPorównaj w tabeli →
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, oleje i tłuszcze, serce, wątroba, klasa: super premium
od 272 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mąka rzepakowa, białka, tłuszcze, hydrolizat, skrobia kukurydziana, olej, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: białko drobiowe, jęczmień, kukurydza, łuski grochu, mąka, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, serce i wątroba ptasia, ryż, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: serce i wątroba wieprzowa, kukurydza, ryż, indyk, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do utrzymania funkcji mózgu, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, białko z łososia, olej, ryż, tłuszcz, klasa: super premium
od 108 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 108 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kukurydza, proszek jajeczny, mąka, pulpa buraczana, tłuszcz, klasa: super premium
od 300 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kukurydza, proszek jajeczny, mąka, pulpa buraczana, tłuszcz, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 303 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do utrzymania funkcji mózgu, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, białko z łososia, olej, ryż, tłuszcz, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kukurydza, gluten, mąka sojowa, białko, tłuszcz, klasa: super premium
od 300 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, tłuszcze, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium
od 255 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
Modyfikacje Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal
Ceny na Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1.5 kg | od 66 zł | 4 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 5 kg | od 147 zł | 10 oferty | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 12 kg | od 240 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 111 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 168 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mączka rybna, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 140 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium