Karm dla psów Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes 7.5 kg
od 290 do 575 zł dodaj do listymoje listy |
Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes 7.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Monge SpecialityPorównaj w tabeli →
od 332 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ryż 15%, tłuszcz, kukurydza, białko ziemniaczane, ziemniaki 4%, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: ryby (łosoś), ryż, wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryba (łosoś 28%), ryż (15%), kukurydza, tłuszcz (99,5% olej z kurczaka), klasa: super premium
od 235 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcze, białko, zioła, buraki, klasa: super premium
od 284 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, ryż, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: pstrąg, ryż brązowy 15%, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 379 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: wieprzowina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, olej z łososia, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, olej z łososia, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
Modyfikacje Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes
Ceny na Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes 0.8 kg | od 32 zł | 2 oferty | ||
Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes 2.5 kg | od 71 zł | 2 oferty | ||
Monge Speciality Mini Adult Lamb/Rice/Potatoes 7.5 kg | od 290 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 272 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 322 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 247 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: jagnięcina, tłuszcz, mięso z indyka, mięso kaczki, groszek, warzywa, jagody
od 254 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ziemniak, mączka z owadów, tłuszcz, drożdże, węglan wapnia, klasa: super premium