Karm dla psów Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice 12 kg
Zamknij
Menu
Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice 12 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MONGE Natural SuperPremium Dog Salmon Food Dry Dog Premium 01537222 | 248 zł |
Monge Natural Superpremium Łosoś & Ryż - 2 x 12 kgWłoski producent premium Monge posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach, rozwoju i produkcji pasz dla zwierząt. Rodzinna firma jest synonimem najlepszej jakości i zoptymalizowany Zooplus.plZłóż skargę | 740 zł |
Monge Natural Superpremium Łosoś & Ryż - 12 kgWłoski producent premium Monge posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach, rozwoju i produkcji pasz dla zwierząt. Rodzinna firma jest synonimem najlepszej jakości i zoptymalizowany Zooplus.plZłóż skargę | 373 zł |
Seria Monge SpecialityPorównaj w tabeli →
od 235 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcze, białko, zioła, buraki, klasa: super premium
od 284 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, ryż, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: pstrąg, ryż brązowy 15%, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 379 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: wieprzowina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, olej z łososia, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, zboża, olej z łososia, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
Modyfikacje Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice
Ceny na Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice 2.5 kg | od 74 zł | 2 oferty | ||
Monge Speciality Adult All Breed Salmon/Rice 12 kg | od 248 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 271 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: ryż 50%, kaczka 37%, tłuszcze, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, klasa: super premium
od 332 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 312 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 324 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium