Karm dla psów Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 2.5 kg
od 68 do 69 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 2.5 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monge MONGE Light Karma dla psa Łosoś z ryżem 2,5 kg | 68 zł |
MONGE Light Karma dla psa Łosoś z ryżem 2,5 kgSucha karma dla dorosłych psów. Gwarantuje one dobre samopoczucie psa dzięki obecności elementów odżywczych o wysokiej jakości, w wyniku badań przeprowadzonyc Fera.plZłóż skargę | 69 zł |
Monge adult light łosoś z ryżem 2,5kg - 2,5kgMonge adult light łosoś z ryżem to zbilansowana pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi. Monge adult light łosoś z ryżem... EmpikZłóż skargę | 69 zł |
Seria Monge SpecialityPorównaj w tabeli →
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: ryż 58%, łosoś, tuńczyk, olej, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: pstrąg, ryż, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 118 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, ryż, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ryż 15%, tłuszcz, kukurydza, białko ziemniaczane, ziemniaki 4%, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: ryby (łosoś), ryż, wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryba (łosoś 28%), ryż (15%), kukurydza, tłuszcz (99,5% olej z kurczaka), klasa: super premium
od 235 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcze, białko, zioła, buraki, klasa: super premium
od 284 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, ryż, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: pstrąg, ryż brązowy 15%, tłuszcz zwierzęcy, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 379 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, jajka, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: wieprzowina, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kaczka, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
Modyfikacje Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice
Ceny na Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 2.5 kg | od 68 zł | 3 oferty | ||
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 12 kg | od 330 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: ryż 58%, łosoś, tuńczyk, olej, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 61 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, pstrąg, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: królik, zboża, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium