Karm dla psów Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 kg
Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 kg 0.9 kg10 kg |
|
Wegańska receptura zapewnia dorosłym psom wszystkie potrzebne im składniki odżywcze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Petfood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Petfood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Petfood VeggieDog grainfree - 2 x 10 kgZarówno dla psów, które reagują alergicznie na białka zwierzęce, jak i jako codzienna pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 345 zł |
Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 kgBezmięsna, bezzbożowa, wegetariańska receptura naszej karmy VeggieDog Grainfree dostarcza Twojemu dorosłemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkich ważnych składników odżywczych. Groch i ziemniak dostarczają psu wartościowych aminokwasów, a pyszne zioła i dzikie jagody doskonale uzupełniają nasze wegetariańskie menu. Nieważne, czy z powodów etycznyc... więcejh, czy dlatego, że twój futrzany pupil ma nietolerancję: Dzięki karmie VeggieDog Grainfree Twój czworonożny przyjaciel przyczynia się do tego, że świat każdego dnia staje się bardziej zrównoważony! Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka: Pełnoporcjowa karma premium dla dorosłych psów Idealny dla psów z nietolerancją na białko zwierzęce 100% wegetariańskie, 99,99% wegańskie Bez składników pochodzenia zwierzęcego: najlepsza zgodność, ponieważ receptura nie zawiera mięsa ani surowców zwierzęcych lub produktów ubocznych pochodzących z konwencjonalnej hodowli zwierząt Przepis bezzbożowy: idealny również dla alergików i z nietolerancją pokarmową Z ziemniakami i grochem: wysokiej jakości, alternatywni dostawcy energii, którzy są lekkostrawni i nie obciążają organizmu Zbilansowana mieszanka składników odżywczych: zawiera owoce, zioła i algi jako naturalne źródła ważnych składników odżywczych, jak również cynk, miedź i witaminy Lśniąca sierść: przepis może promować zdrową skórę i sierść Bardzo lekkostrawne: delikatnie przetworzone składniki, lekka formuła. Bez testów na zwierzętach, GMO, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów, bez dodatku pszenicy i soi Opakowanie przyjazne dla środowiska: wykonane z papieru Zielona filozofia firmy: Green Petfood wspiera projekty społeczne i ekologiczne Made in Germany Wegetarianizm jest możliwy, ponieważ... W porównaniu do wilków, psy są znacznie lepiej przystosowane do trawienia pokarmów bogatych w skrobię (zwiększone wydzielanie enzymów). Pies może pokryć swoje zapotrzebowanie dzięki sprytnemu połączeniu różnych białek roślinnych w warunkach nawet lepszych niż białka mięsne. Pies przeszedł ewolucję wraz z ludźmi przez tysiące lat, co dostosowało go do warunków życia ludzi. Zoptymalizowana pod względem składników odżywczych karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, więcej informacji można znaleźć tutaj: kundenbetreuung Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 175 zł |
Green Petfood VeggieDog grainfree - 10 kgZarówno dla psów, które reagują alergicznie na białka zwierzęce, jak i jako dodatek do diety typu BARF: Green Petfood VeggieDog oferuje zdrowe i wyważone zaopatrzenie organizmu dorosłego we wszystkie potrzebne mu substancje odżywcze i witalne. W ten sposób ta w 99,99% wegańska karma bezzbożowa idealnie nadaje się także do podawania przy nietoleranc... więcejjach i alergiach na zwyczajne źródła węglowodanów, gluten czy zboża. Źródła energii w tym wegetariańskim pokarmie superpremium stanowią ziemniaki oraz wysokowartościo Bitiba.plZłóż skargę | 176 zł |
Green Petfood VeggieDog grainfree - 10 kgZarówno dla psów, które reagują alergicznie na białka zwierzęce, jak i jako codzienna pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 176 zł |
Modyfikacje Green Petfood VeggieDog Grainfree
Ceny na Green Petfood VeggieDog Grainfree |
---|---|---|---|---|
Green Petfood VeggieDog Grainfree 0.9 kg | od 27 zł | 3 oferty | ||
Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 kg | od 175 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, owady, olej, drożdże, białko, minerały, błonnik, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, mąka, białko wołowe, groch, siemię lniane, burak, oregano, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso z indyka, płatki ziemniaczane, białko indycze, skrobia, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe, płatki ziemniaczane, granulki ziemniaczane, tłuszcz, groszek, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium