Pendrive Platinet C-Depo 128 GB (PMFC128B)
Zdjęcia 6 |
Platinet C-Depo 128GB 32 GB128 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Platinet C-Depo 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive PLATINET C-Depo 128GB | 85 zł |
Pendrive PLATINET C-Depo 128GB PMFC128B | 85 zł |
PLATINET PENDRIVE USB 3.2 C-Depo + USB-C 128GB BLACK [45606] | 79 zł |
Modyfikacje Platinet C-Depo
Ceny na Platinet C-Depo |
---|---|---|---|---|
Platinet C-Depo 32 GB | od 32 zł | 3 oferty | ||
Platinet C-Depo 128 GB | od 79 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →