Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche 305/40 R20 112 V Porsche 305/40 R20 112 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (305/40 R20 112V) 2855800 | 1 581 zł |
Opona Pirelli 305/40R20 SC WINTER 112V XL N0 - opony terenowe 28558 | 1 439 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 305/40 R20 112V XL, N0 ) | 1 561 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 305/40 R20 112V XL, N0 ) 2855800 | 1 542 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche | od 1 439 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat | od 1 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →