Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat 305/40 R20 112 V Porsche 305/40 R20 112 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter Run Flat ( 305/40 R20 112V XL, runflat ) 3782700 | 1 721 zł |
Pirelli Scorpion Winter Run Flat (305/40 R20 112V) 3782700 | 1 703 zł |
Opona Pirelli 305/40R20 SC WINTER 112V XL R/F - opony terenowe 37827 | 1 473 zł |
Pirelli Scorpion Winter Run Flat ( 305/40 R20 112V XL, runflat ) | 1 812 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Porsche | od 1 428 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 305/40 R20 112V Run Flat | od 1 473 zł | 4 oferty |
Polecamy