Opona całoroczna Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H 235/50 R19 103 H 235/50 R19 103 H Volvo |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion All Season SF2 (235/50 R19 103H) 4064100 | 1 010 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 235/50 R19 103H XL Elect, VOL ) 4064100 | 1 045 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 235/50 R19 103H XL Elect, VOL ) | 1 058 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 (235/50 R19 103H) 4239800 | 1 049 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Ceny na Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H | od 1 010 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H Volvo | od 1 071 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →