Всесезонна шина Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H 235/50 R19 103 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion All Season SF2 (235/50 R19 103H) 4064100 | 1 010 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 235/50 R19 103H XL Elect, VOL ) 4064100 | 1 042 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 235/50 R19 103H XL Elect, VOL ) | 1 057 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 (235/50 R19 103H) 4239800 | 1 049 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H
Ціни на Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H | від 1 010 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion All Season SF2 235/50 R19 103H Volvo | від 1 083 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →