Opona letnia Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini 275/40 R21 107 Y 275/40 R21 107 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/40 R21 107Y XL *, runflat ) 2751400 | 1 380 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat (275/40 R21 107Y) 2751400 | 1 371 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/40 R21 107Y XL *, runflat ) | 1 396 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y | od 1 197 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R21 107Y Run Flat BMW/Mini | od 1 371 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →