Opona letnia Pirelli PZero PZ4 265/30 R19 93Y Audi
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 265/30 R19 93Y Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 265/30 R19 93Y Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 SC (265/30 R19 93Y) 3905000 | 1 153 zł |
Opona Pirelli 265/30R19 P-Zero 93Y - opony letnie 3905 | 1 019 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/30 ZR19 (93Y) XL AO ) 3905000 | 1 160 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/30 ZR19 (93Y) XL AO ) | 1 176 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →