Opona letnia Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Wideo 18Zdjęcia 25 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y 265/30 R19 93 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 7 (265/30 R19 93Y) 03113910000 | 1 065 zł |
Opona Continental 265/30 ZR19 SportContact 7 (93Y) XL FR - opony letnie 31 | 963 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL EVc ) 03113910000 | 1 068 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL EVc ) | 1 084 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Ceny na Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y | od 963 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →