Літня шина Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Відео 18Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y 265/30 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 7 (265/30 R19 93Y) 03113910000 | 1 065 zł |
Opona Continental 265/30 ZR19 SportContact 7 (93Y) XL FR - opony letnie 31 | 963 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL EVc ) 03113910000 | 1 068 zł |
Continental SportContact 7 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL EVc ) | 1 077 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y
Ціни на Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 265/30 R19 93Y | від 963 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →