Opona letnia Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini 285/35 R21 105 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero XL FSL - 285/35R21 105Y - opona letnia 2306200 | 1 420 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 285/35 R21 105Y XL *, runflat ) 2306200 | 1 749 zł |
Pirelli P Zero Run Flat (285/35 R21 105Y) 2306200 | 1 514 zł |
Opona Pirelli 285/35R21 PZERO 105 Y XL (*) RUN-FLAT - opony terenowe 23062 | 1 589 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 285/35 R21 105Y XL *, runflat ) | 1 770 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/35 R21 105Y Run Flat BMW/Mini | od 1 420 zł | 5 oferty |
Polecamy