Namiot Pinguin Tornado 2 (PNG 123.2)
Pinguin Tornado 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:3.9 kg
Wskazane są 2 miejsca z najwygodniejszym położeniem. Być może 3 ze szkodą dla wygody.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Pinguin Tornado 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot turystyczny dwuosobowy Pinguin TORNADO 2 green - ONE SIZE | 918 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Pinguin TORNADO 2 2 osoby | 918 zł |
Namiot Pinguin Tornado 2 | 720 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Pinguin TORNADO 2 green - ONE SIZE | 918 zł |
Pinguin Tornado 2 Tent Zielony 2 Places | 927 zł |
Pinguin Tornado 2 Tent Zielony 2 Places | 1 071 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →