Ksenon Philips Xenon WhiteVision gen2 D3S 1pcs (42403WHV2)
Philips Xenon WhiteVision gen2 D3S 1pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Xenon WhiteVision gen2 D3S 1pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D3S 35W PK32d5 White Vision 5000K Xenon 1 szt Philips 42403WHV2C1 | 303 zł |
Żarnik ksenonowy PHILIPS D3S WhiteVision (1 sztuka) | 329 zł |
Żarówka ksenonowa Philips WhiteVision D3S 42V 35W 5000K | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →