Odkurzacz
Philips PowerGo FC 8241 (FC8241/09)
Zdjęcia 8 |
Philips PowerGo FC 8241 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PowerGo FC 8241
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips PowerGo odkurzacz workowy 900 W zbieranie 999 kurzu Filtr antyaler | 516 zł |
Philips Odkurzacz PowerGo vacuum cleaner FC8241/09 | 392 zł |
Odkurzacz workowy Philips Series 2000 FC8241/09 | 495 zł |
Philips PowerGo FC8241/09 900W | 348 zł |
Odkurzacz Philips PowerGo FC8241/09 | 348 zł |
Odkurzacz workowy PHILIPS PowerGo FC8241/09 | 348 zł |
Philips PowerGo FC8241/09 900W | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →