Odkurzacz
Kernau KVC 301
Zdjęcia 3 |
Kernau KVC 301 2021 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KVC 301
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz workowy Kernau KVC 301 | 449 zł |
Workowy Kernau KVC 301 biało-czarny AGDM-ODK-KRN-004 | 449 zł |
Odkurzacz Kernau Kvc 301 Workowy 700W Filtr Epa | 419 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Odkurzacze workowe KERNAU KVC 301 BIAŁY | filtr EPA DO | 449 zł |
Odkurzacz workowy KERNAU KVC 301 | 429 zł |
Odkurzacz Kernau Kvc 301 Workowy 700W Filtr Epa | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →