Odkurzacz
Kernau KVC 201
Zdjęcia 6 |
Kernau KVC 201 2021 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KVC 201
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz workowy Kernau KVC 201 | 339 zł |
Workowy Kernau KVC 201 biało-niebieski AGDM-ODK-KRN-003 | 339 zł |
Odkurzacz workowy KERNAU KVC201 | 339 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Odkurzacze workowe KERNAU KVC 201 BIAŁY | filtr HEPA D | 339 zł |
Odkurzacz workowy KERNAU KVC 201 | 339 zł |
Odkurzacz workowy KERNAU KVC 201 | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →