Пилосос
Kernau KVC 301
Фото 3 |
Kernau KVC 301 2021 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KVC 301
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz workowy Kernau KVC 301 | 449 zł |
Workowy Kernau KVC 301 biało-czarny AGDM-ODK-KRN-004 | 449 zł |
Odkurzacz Kernau Kvc 301 Workowy 700W Filtr Epa | 449 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Odkurzacze workowe KERNAU KVC 301 BIAŁY | filtr EPA DO | 449 zł |
Odkurzacz workowy KERNAU KVC 301 | 429 zł |
Odkurzacz Kernau Kvc 301 Workowy 700W Filtr Epa | 419 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →