Пилосос
Zelmer Kuba ZVC 335 (81105135P)
Фото 4 |
Zelmer Kuba ZVC 335 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer Kuba ZVC 335
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zelmer ZVC335- Odkurzacz workowy Kuba Moc 650 W Pojemność worka 3 l Filtr | 549 zł |
Odkurzacz ZELMER ZVC335 Kuba | 660 zł |
Odkurzacz ZELMER ZVC335 Kuba 81105135P | 660 zł |
Zelmer Kuba ZVC335 650W Turboszczotka Szczotka do parkietów | 549 zł |
Odkurzacz Zelmer Zvc335 Kuba Czerwony 650W | 599 zł |
Zelmer Kuba ZVC335 650W Turboszczotka Szczotka do parkietów | 549 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →