Latarka Petzl e+LITE 40 (E02P4)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Petzl e+LITE 40 |
|
Oświetlacze e+LITE to specjalna seria oświetlenia awaryjnego. Latarka czołowa przeznaczona jest do uzupełnienia zestawów survivalowych, plecaków ratunkowych i apteczek. To najlżejsza i najbardziej kompaktowa latarka w swojej klasie. Waga modelu to zaledwie 26 g. Ponadto urządzenie działa na dwóch bateriach CR2032 o niskim samorozładowaniu. Nawet po 10 latach przechowywania gwarantujemy, że takie akumulatory zachowają co najmniej 90% pierwotnego naładowania! Latarka czołowa ratunkowa Petzl e+LITE 40 (E02P4) ma ulepszony zawias, który można obracać we wszystkich kierunkach.
Dzięki ruchomemu mocowaniu z latarki można korzystać wygodnie, efektywnie i bezpiecznie nie tylko zamontowanej na głowie. Oświetlacz można przyczepić do szyi, kieszeni, paska, plecaka, a nawet ręki. Uzupełnieniem głównej diody LED jest czerwona lampka LED, która może świecić zarówno statycznie, jak i w trybie migotania. Główna dioda LED posiada dwa poziomy jasności: 40 i 20 lm. Latarka jest dostarczana w twardym, wodoodpornym etui. Opakowanie to przeznaczone jest do długotrwałego przechowywania oświetlenia awaryjnego z gwarancją sprawnego działania oświetlenia. Dodatkowo sama obudowa oświetlacza posiada dobre uszczelnienie i jest w pełni zgodna z normą IPX7.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl e+LITE 40
Wszystkie ceny 6 →PETZL - Lampa eLITE - Unisex czarna rozmiar uniwersalny E02 P4 | 122 zł |
Petzl, Latarka czołowa e+LITE®, E02 P4 | 123 zł |
Petzl - Latarka czołowa e+LITE® - E02 P4 | 133 zł |
Latarka czołówka Petzl E+Lite E02 P4 | 119 zł |
Petzl E+lite Headlight Czarny 30 Lumens | 99 zł |
PETZL Koła E02p4 czarne rozmiar uniwersalny E02 | 121 zł |