Fotelik samochodowy Peg Perego Viaggio 2-3 Flex
Zdjęcia 6 |
Peg Perego Viaggio 2-3 Flex |
|
Przestronny fotelik o nietypowej konstrukcji z linii fotelików samochodowych dla pasażerów starszych grup wagowych II i III. Model posiada zintegrowaną bazę Surefix, z której wystają zaczepy systemu mocowania pomocniczego Isofix z zielonymi wskaźnikami informującymi o poprawnym zapięciu. Głównym elementem podtrzymującym fotelik jest standardowy samochodowy pas bezpieczeństwa. Zapina się nim również dziecko w samym foteliku.
Cechą charakterystyczną fotelika jest system niezależnych regulacji 4D Total Adjust. Zapewnia 5 pozycji wysokości zagłówka względem oparcia, 3 pozycje górnej części zagłówka, 5 pozycji siedziska anatomicznego, możliwość zmiany szerokości siedziska (do 10 cm włącznie). Aby ułatwić przechowywanie i przenoszenie w rękach, fotelik kompaktowo się składa. Dodatkowo model jest wyposażony w system All Side Impact Protection z aluminiowym prętem pochłaniającym energię z tyłu, zaprojektowanym w celu ochrony przed urazami kręgosłupa szyjnego podczas zderzeń czołowych. Godnym uwagi bonusem są chowane uchwyty na kubek po bokach fotelika dziecięcego. Są one początkowo schowane w podstawie fotelika samochodowego. Produkt nie posiada podłokietników. Poliestrowa tapicerka fotelika składa się z trzech części, które można zdjąć do delikatnego prania w pralce w temperaturze wody 30 °C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Peg Perego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Peg Perego.
Kup Peg Perego Viaggio 2-3 Flex
Peg Perego A23FX8CRBL Viaggio 2-3 Flex Crystal Black | 799 zł |
Peg-Perego, Viaggio 2-3 Flex, Fotelik samochodowy, 15-36 kg, Crystal Black | 869 zł |
Peg Perego A23FX9LICO fotelik samochodowy dla dzieci Viaggio 2-3 Flex Lico | 1 225 zł |
Peg-Perego, Viaggio 2-3 Flex, Fotelik samochodowy, 15-36 kg, Licorice | 869 zł |
- Regulacja wysokości oparcia