Дитяче автокрісло Peg Perego Viaggio 2-3 Flex
Фото 6 |
Peg Perego Viaggio 2-3 Flex |
|
Містке крісло незвичайної конструкції з лінійки дитячих автосидінь для пасажирів старших вагових груп 2 і 3. Модель поставляється з інтегрованою базою Surefix, з якої випирають скоби допоміжної системи кріплення Isofix з зеленими індикаторами правильності замикання замків. Основний утримує елемент крісла-штатний автомобільний ремінь безпеки. Їм же в чаші вироби пристібається дитина.
Відмінною рисою автокрісла є система незалежних регулювань 4D Total Adjust. Нею передбачається 5 положень висоти підголівника щодо спинки, 3 положення верхньої частини підголівника, 5 положень анатомічної сидушки, можливість зміни ширини сидіння (до 10 см включно). Для зручності зберігання і перенесення в руках крісло компактно складається. У навантаження модель оснащується системою All Side Impact Protection з алюмінієвим енергопоглинаючим стрижнем в спинці, що призначається для захисту від хлистових травм при фронтальних зіткненнях. Примітний бонус-висувні підстаканники з боків від дитячого сидіння. Спочатку вони прибрані всередину всередину підстави автокрісла. Підлокітники у виробу відсутні. Поліестерова оббивка крісла складається з трьох частин, які знімаються для делікатного прання в машинному режимі при температурі води 30 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peg Perego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peg Perego.
Купити Peg Perego Viaggio 2-3 Flex
Peg Perego A23FX8CRBL Viaggio 2-3 Flex Crystal Black | 799 zł |
Peg-Perego, Viaggio 2-3 Flex, Fotelik samochodowy, 15-36 kg, Crystal Black | 869 zł |
Peg Perego A23FX9LICO fotelik samochodowy dla dzieci Viaggio 2-3 Flex Lico | 1 225 zł |
Peg-Perego, Viaggio 2-3 Flex, Fotelik samochodowy, 15-36 kg, Licorice | 869 zł |
- Регулювання висоти спинки