Дитяче автокрісло Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle
Відео 1Фото 4 |
Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peg Perego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peg Perego.
Купити Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle
Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle - Licorice - fotelik dziecięcy/podwyższenie | 359 zł |
Peg Perego PegPerego Viaggio 2-3 Shuttle - podstawka, podwyższenie na fote | 403 zł |
PegPerego Viaggio 2-3 Shuttle - podstawka, podwyższenie na fotel Crystal B | 434 zł |
Peg Perego, Viaggio, Podstawka, 2-3 Shuttle Cristal Black | 359 zł |
Італійська компанія Peg Perego ось уже протягом понад сімдесят років випускає дитячі товари. У їх числі — автокрісла. Модель Viaggio 2-3 Shuttle представляє вищу лігу автомобільних бустерів, адаптованих під перевезення діточок вагових груп 2 і 3 (від 15 до 36 кг).
Надійна посадка
Автокрісло «побудовано на базі Surefix з інтегрованими висувними кріпленнями Isofix. За наявності таких замкових скоб на задньому сидінні машини бустер набагато надійніше фіксується в салоні транспортного засобу. Додатково виріб і чадо в ньому пристібаються авторемнем безпеки. Підтягуючий ремінець в конструкції бустера відводить штатний ремінь на потрібну дистанцію від шиї дитини.
Комфортна посадка
Завдяки анатомічній формі сидіння і зручним підлокітникам з м'якою оббивкою Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle ідеальний для далекобійних подорожей. До того ж система Blind Lock не дає від'єднати бустер іншим пасажиром (братиком чи сестричкою). Притому демонтаж виробу проводиться без зайвих рухів тіла з батьківської сторони і для перенесення крісла в руках передбачена вбудована ручка.
Унісекс
Оббивка бустера поверх каркаса знімається для прання. При габаритах 24х40.5х44 см вага моделі складає без малого 3 кг. Чохол на автокрісло випускається в чотирьох кольорах дизайну «унісекс»: Crystal Black, Licorice, Forest і Monza. Виріб з лишком відпрацьовує кожну витрачену копійку, надаючи комфортні і безпечні умови для перевезення дітей старшого вікового цензу в машині.