System audio Panasonic SC-HC410EG (5025232886555)
Zdjęcia 11 |
Panasonic SC-HC410EG
2022 rokBluetooth
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:40 W
Impedancja:8 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Wymiary:225x420x102 mm
Waga:2.4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic SC-HC410EG
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic SC-HC410EG-K Zestaw Stereo Czarny 102 x 42 x 225 cm | 605 zł |
Panasonic SC-HC410 kompaktowa mikrowieża Hi-Fi z Space Tune (CD, Bluetooth | 939 zł |
Wieża PANASONIC SC-HC410EG-K Czarny | 939 zł |
Wieża PANASONIC SC-HC410EG-K Czarny | 939 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →