Radioodbiorniki / zegar Panasonic RF-P150
Zdjęcia 3 |
Panasonic RF-P150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic RF-P150
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio Panasonic RF-P150EG-S | 79 zł |
Radio PANASONIC RF-P150DEG-S Srebrny | 79 zł |
Panasonic RF-P150 kieszonkowe radio FM/AM z tunerem cyfrowym (łatwe i stab | 79 zł |
Radio PANASONIC RF-P150DEG-S Srebrny | 79 zł |
Radio PANASONIC RF-P150DEG-S Srebrny | 79 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →