Радіоприймач / годинник Panasonic RF-2400
Відео 12Фото 3 |
Panasonic RF-2400 |
|
Аналоговий радіоприймач виробника Panasonic можна зарахувати до рішень початкового цінового сегмента. Модель підтримує різні джерела живлення: як основне виступає робота від мережі, але крім цього можлива і автономна експлуатація (від пари батарейок або акумуляторів AA-типу). Спеціально для перенесення тут є зручна ручка, але слід враховувати, що радіоприймач важить Panasonic RF-2400 670 грам, а його розміри становлять 234х122х82 мм.
Вбудований тюнер працює як у FM, так і в AM діапазоні частот, а для кращої якості прийому радіосигналу передбачається висувна антена. За відтворення звуку відповідає моно динамік потужністю 770 мВт, а крім нього можна використовувати навушники (є відповідний вихід). Органи управління моделі прості та зрозумілі, вони представлені кнопкою включення, перемикачем частотних діапазонів та поворотним важелем пошуку радіостанцій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic RF-2400
Усі ціни 12 →Panasonic RF-2400 przenośne radio FM/AM z tunerem cyfrowym łatwe i stabiln | 121 zł |
PANASONIC Radio PANASONIC RF-2400DEG-K Czarny | 130 zł |
Panasonic -RF-2400DEG - privat radio - AM/FM/MW - Mono | 132 zł |
Panasonic RF-2400D przenośne radio FM/AM z tunerem cyfrowym (łatwe i stabi | 142 zł |
Radio PANASONIC RF-2400EG-K | 130 zł |