Radioodbiorniki / zegar Panasonic RF-2400
Wideo 12Zdjęcia 3 |
Panasonic RF-2400 |
|
Analogowy odbiornik radiowy Panasonic można przypisać rozwiązaniom z początkowego segmentu cenowego. Model obsługuje różne źródła zasilania: główne jest zasilanie sieciowe, ale możliwa jest również praca autonomiczna (z pary baterii lub akumulatorów typu AA). Specjalnie do przenoszenia znajduje się tu wygodny uchwyt, ale należy pamiętać, że odbiornik radiowy Panasonic RF-2400 waży 670 gramów, a jego wymiary to 234x122x82 mm.
Wbudowany tuner działa zarówno w pasmach częstotliwości FM, jak i AM, a wysuwana antena zapewnia lepszy odbiór radia. Za odtwarzanie dźwięku odpowiada głośnik mono o mocy 770 mW, a oprócz tego można korzystać ze słuchawek (jest odpowiednie wyjście). Sterowanie modelu jest proste i przejrzyste, reprezentowane przez przycisk zasilania, przełącznik pasma częstotliwości i obrotową dźwignię wyszukiwania stacji radiowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic RF-2400
Wszystkie ceny 12 →Panasonic RF-2400 przenośne radio FM/AM z tunerem cyfrowym łatwe i stabiln | 121 zł |
PANASONIC Radio PANASONIC RF-2400DEG-K Czarny | 130 zł |
Panasonic -RF-2400DEG - privat radio - AM/FM/MW - Mono | 132 zł |
Radio PANASONIC RF-2400EG-K | 130 zł |
Panasonic RF-2400D przenośne radio FM/AM z tunerem cyfrowym (łatwe i stabi | 142 zł |