System audio Muse M-885 DBT
Zdjęcia 7 |
Muse M-885 DBT
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:80 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Wymiary:139x212x420 mm
Waga:3.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Muse M-885 DBT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MUSE Mikrowieża Bluetooth/Dab M-885 DBT Czarno-Srebrny | 1 166 zł |
Muse M-885 DBT - micro system | 638 zł |
Wieża Muse M-885 DBT | 633 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →